Nabízíme ojedinělou investici prodeje komerčního objektu s projektem na development malometrážních bytů s obchodními prostory, přímo uprostřed největšího sídliště v Mariánských Lázních. Současný stav nemovitosti nabízí dvě nadzemní podlaží obchodních prostor. Kupující má možnost využít dvě varianty architektonické studie - rekonstrukci objektu, přeměnu na byty či zachování obchodních prostor, nebo nástavba 2 pater (to vše se smíšeným využitím).
Současný stav:
Výměra pozemku vč. nádvoří – 2.903 m2
Zastavěná plocha - 2.739 m2
Užitná - 5.250 m2
Počet podlaží – 2 NP
Možnosti developmentu (startovací byty, senior house, obchodní prostory).
Budoucí podlahová plocha až 10.000 m2, až 49 bytových jednotek.
Občanská vybavenost v místě:
- nově opravená mateřská školka vedle objektu
- škola 250 m
- lékárna vedle objektu
- trolejbus u objektu
- zdravotní středisko 200 m
Zájemcům zašleme obě architektonické studie a více informací.
Orientační cena | dohodou |
---|---|
Kategorie | Obchodní prostory |
Lokalita | Mariánské Lázně |
Okres | Cheb |
Plocha užitná | 5 250 m² |
Výška stropu |
Roman Kučera | |
---|---|
+420 222 703 245 | |
[email protected] |
Podnikatel Šmíd: Krize přichází, těším se na ni. Vyčistí se trh. | |
---|---|
19.11.2019 - „Mejdan pomalu končí,“ okomentoval „zlaté“ období českého industriálního byznysu Pavel Šmíd, vystudovaný ekonom, odborník na průmyslové nemovitosti, zakladatel a spolumajitel společnosti sklady.cz. V rozhovoru pro E15 & byznys otevřeně..
Tři pětiny logistických firem očekávají příští rok růst obratu | |
---|---|
8.11.2019 - Tři pětiny logistických a výrobních firem v Česku očekávají v příštím roce růst obratu. Téměř tři čtvrtiny plánují do jednoho roku zavést automatizovaná řešení a začít s robotizací. Vyplývá to z výsledků průzkumu realitní poradenské..
Podíl volných průmyslových hal a skladů v ČR vzrostl na 4,4 pct | |
---|---|
2.9.2019 - Podíl volných průmyslových hal a skladů v Česku na konci prvního pololetí meziročně vzrostl o 0,7 procentního bodu na 4,4 procenta. Rovněž v porovnání s koncem prvního čtvrtletí stoupl o 0,7 procentního bodu. Nejnižší byl v Praze a okolí..
Nenašli jste, co hledáte?
Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.