Úvod > Novinky > DEAL DONE 1.565 sq m REMMERS Modletice

DEAL DONE 1.565 sq m REMMERS Modletice

13.12.2018 - Firma Remmers, úspěšný rodinný podnik v oblasti stavební chemie a laků na dřevo, se stěhuje do skladové haly v Modleticích

Blahopřejeme společnosti Remmers, která se za přispění naší společnosti SKLADY.CZ, stěhuje do nové haly 1 565 m2 v Modleticích.

Tento rodinný podnik oslaví v příštím roce 70 let působení nejen na evropském trhu. Remmers je jedna z největších firem zabývajících se stavební chemií. Podílela se na renovaci nemovitostí jako jsou: zámek Lány, katedrála sv. Václava Olomouc, hrad Loket, zámek Lednice, dům u Hybernů a další.

SKLADY.cz je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 350 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více jak 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku, v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastní prostory, techniku divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

RomanFSJPG

Foto: Roman Kučera, Managing Director Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.