Úvod > Novinky > DEAL DONE 15.895 m2 Lašek s.r.o. v Českých Budějovicích

DEAL DONE 15.895 m2 Lašek s.r.o. v Českých Budějovicích

5.2.2020 - Gratulujeme! Společnosti LAŠEK s.r.o. ve spolupráci s naší společností SKLADY.CZ se podařilo zrealizovat koupi komerčního pozemku o velikosti 15. 895 m2 u Českých Budějovic– Hůry.

LAŠEK s.r.o. je úspěšná firma zabývající se transportem a logistikou, která byla založena v roce 1990 ing. Jiřím Laškem a již více než 30 let působí na tuzemském trhu. Je první společností v regionu jižních Čech, která začala budovat vlastní skladové kapacity a systém řízení logistických procesů. Firma LAŠEK s.r.o. v současné době disponuje celkem 45 000 m2 krytých logistických prostor a mezi její významné společníky patří Robert Bosch spol. s.r.o., Budějovický Budvar a Partner in Pet Food CZ s.r.o.

SKLADY.CZ je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 420 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více než 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku a v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastní prostory, techniku, divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

 

Petr Purnoch

Foto: Petr Purnoch, Senior consultant Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.