Úvod > Novinky > DEAL DONE 2.000 m2 Backbone v CTP Park East

DEAL DONE 2.000 m2 Backbone v CTP Park East

22.7.2019 - Blahopřejeme firmě Backbone, která se za přispění naší společnosti SKLADY.CZ, se stěhuje do haly 2 000 m2 - CTP Park East.

Firma Backbone působí na českém trhu od roku 2001 v oblasti telekomunikačního a IT trhu. Prioritní činností firmy Backbone je modernizace 2G/3G/LTE technologií včetně bezdrátových i optických přenosových sítí a anténních rozvodů. Firma Backbone s.r.o. působí v tomto oboru v celé řadě projektů jak v EU tak mimo ni.

 

SKLADY.cz je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 400 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více jak 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku, v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastní prostory, techniku divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

 

RomanFSJPG

Foto: Roman Kučera, Managing Director Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.