Úvod > Novinky > DEAL DONE 2.400 m2 pro Siemens v Brně

DEAL DONE 2.400 m2 pro Siemens v Brně

22.7.2019 - Firma Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a již více než 125 let je nedílnou součástí českého průmyslu. Řadí se mezi největší zaměstnavatele v Česku. Portfolio Siemens pokrývá řešení pro průmysl, energetiku, dopravu a veřejnou infrastrukturu, technologie budov a zdravotnictví. Firma Siemens je umístěna do skladové haly v Brně.

Blahopřejeme společnosti Siemens, která se za přispění naší společnosti SKLADY.CZ, stěhuje do skladové haly 2 400 m2 v Brně. Firma Siemens má v Českých zemích dlouholetou tradici. První zastoupení bylo otevřeno v Praze a Brně roku 1890. Na přelomu století postavil Siemens řadu městských elektráren. V roce 1945 bylo zastoupení firmy včetně výrobních závodů znárodněno. Do Československa se Siemens vrátil naplno vrátil v prosinci 1990 a rychle se rozrostl ve skupinu sdružující řadu obchodních a servisních firem a výrobních závodů.

 

SKLADY.cz je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 400 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více jak 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku, v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastní prostory, techniku divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

 

RomanFSJPG

Foto: Roman Kučera, Managing Director Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.