Úvod > Novinky > DEAL DONE 3.200 m2 v Prologis Park Prague D1-East

DEAL DONE 3.200 m2 v Prologis Park Prague D1-East

6.2.2019 - Prodloužení nájemní smlouvy na sklad o rozloze 3.200 m2 v Prologis Park Prague D1-East

Blahopřejeme společnosti ARB EUROPE, která za přispění Romana Kučery z naší společnosti SKLADY.CZ prodloužila nájemní smlouvu v Prologis Park Prague D1 - East.

Firma ARB EUROPE je největším výrobcem a distributorem příslušenství pro vozy 4x4. Počátky ARB se datují již od roku 1975. Společnost působí v USA, v Evropě a na Středním východě a své zboží dodává do více než 100 zemí světa. ARB EUROPE si udržuje svou pozici inovátora v daném průmyslu tím, že používá nejnovější a nejmodernější výrobní zařízení a stroje a zaměřuje se především na kvalitu, spolehlivost a praktičnost.

SKLADY.cz je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 400 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více jak 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku, v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastní prostory, techniku divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

RomanFSJPG

Foto: Roman Kučera, Managing Director Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.