Úvod > Novinky > DEAL DONE 3.800 m2 v P3 Park Prague D11

DEAL DONE 3.800 m2 v P3 Park Prague D11

14.1.2019 - Blahopřejeme společnosti WELLPACK, která se za přispění Romana Kučery z naší společnosti SKLADY.CZ stěhuje do nové haly 3.800 m2 v P3 Parku Prague D11.

WELLPACK poskytuje logistické a distribuční služby v osmi státech EU. Současné portfolio služeb společnosti WELLPACK zahrnuje skladování včetně komplexních služeb ve vlastních multi-klientských skladech, outsourcing skladové a výrobní logistiky ve vlastních provozech a v provozech klientů, logistické služby pro e-shopy, vychystávání objednávek, balení, kompletace, přepravy, distribuci zboží, mytí opakovaně použitelných obalů pro potravinářství, dále pak procesní audity včetně implementace změn a výběr vhodných zaměstnanců. WELLPACK disponuje největší kapacitou balení a kompletace v České republice, což mu umožňuje realizovat vysokoobjemové zakázky v krátkém čase a požadované kvalitě.

SKLADY.CZ je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 350 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více než 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku a v Polsku.

 

RomanFSJPG

Foto: Roman Kučera, Managing Director Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.