Úvod > Novinky > DEAL DONE 6.032 m2 Pitland v areálu Zličín

DEAL DONE 6.032 m2 Pitland v areálu Zličín

7.2.2020 - Blahopřejeme společnosti Pitland, která se za přispění naší společnosti SKLADY.CZ stěhuje do haly 6.032 m2 v areálu Zličín.

Firma Pitland je začínající česká firma, se kterou prožijete nezapomenutelný motorkářský zážitek v jízdě na PITBIKU.  Tento celkem mladý druh cross motocyklů pochází z USA. V Areálu Zličín se nachází jedinečné místo pro všechny zájemce o jednostopé vozidlo, kde sezóna nikdy nekončí Zážitek je vhodný pro všechny věkové kategorie (indoor motorkářská dráha pro jízdu na exitech – elektrických pitbikách).

SKLADY.CZ je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 420 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více než 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku a v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastní prostory, techniku, divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

 

 

Ivo Svobodník, Senior consultant Sklady.cz

 

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.