Úvod > Novinky > DEAL DONE 6.400 sq m CTP Ostrava

DEAL DONE 6.400 sq m CTP Ostrava

31.10.2018 - Jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě se stěhuje do nové haly v Ostravě.

Blahopřejeme společnosti Klásek Trading, která se v rámci expanse, za přispění SKLADY.CZ, stěhuje do nové haly 6.400 m2 od CTP Ostrava. Klásek Trading je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

SKLADY.cz je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 350 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více jak 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku, v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastni prostory, techniku divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

RomanFSJPG

Foto: Roman Kučera, Managing Director Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.