Úvod > Novinky > DEAL DONE 6.500 m2 POTON v Panattoni Pilsen Park City

DEAL DONE 6.500 m2 POTON v Panattoni Pilsen Park City

6.2.2020 - Blahopřejeme společnosti POTON s.r.o., která se za přispění naší společnosti SKLADY.CZ stěhuje do nové haly Panattoni Pilsen Park City o velikosti 6 500 m2.

Společnost POTON s.r.o. byla založena v roce 2018 v Praze a je zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží (čerstvé, chlazené, domácnost, drogerie, elektro, kancelářské potřeby, nápoje tabák, pečivo, trvanlivé).

SKLADY.CZ je soukromá poradenská firma (realitní kancelář) zaměřená zejména na pronájem a prodej průmyslových hal v celé ČR. V naší nabídce www.sklady.cz je denně aktualizovaný přehled o všech industriálních parcích, skladových a výrobních halách v celé ČR. Aktuálně cca 420 nabídek. Zájemci o pronájem neplatí provizi. Standardně pracujeme s více než 250 poptávkami po průmyslových halách o velikosti 500 - 50.000 m2; nejvíce Praha-Středočeský kraj, dále všechny větší regionální města v celé ČR. Dokážeme zajistit pronájem nebo koupi i na Slovensku a v Polsku.

Naše společnost dále poskytuje logistické a distribuční služby v 8 mi státech EU. Jsme leaderem v oboru mytí opakovaně použitelných obalů a palet, ročně umyjeme cca 180mil kusů. Máme vlastní prostory, techniku, divizi transportu a přepravy. Jsme jediná firma v ČR, která dokáže zákazníkům z oblasti průmyslu a logistiky zajistit na klíč komplexní služby: od zprostředkování prostor, přes outsourcing výroby, distribuce až po transport a spedici. 

 

RomanFSJPG

Foto: Roman Kučera, Managing Director Sklady.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.