Úvod > Novinky > Džungle pro malé i velké: 6 000 m2 v P3 Prague Letňany vyhrazeno pro lezení, parkour nebo gymnastiku

Džungle pro malé i velké: 6 000 m2 v P3 Prague Letňany vyhrazeno pro lezení, parkour nebo gymnastiku

18.8.2020 - Průmyslový park nemusí mít vždy průmyslového nájemce a pro park P3 Prague Letňany to od května platí dvojnásob. O 6000 m2 se zde nově dělí trampolínové centrum JumpPark s lezeckým centrem Jungle Sport park. Pro sportovce a vyznavače aktivního životního stylu je v pražských Letňanech připravena nejen dvoupatrová boulderová stěna a trampolínové ninja dráhy, ale také výdejna outdoorového e-shopu, kavárna nebo bistro.

Park1-620x406

Budova dříve sloužila jako tiskárna, a P3 proto hledala vhodné využití, které by bylo přínosné i pro místní obyvatele. Pro přestavbu na sportovní centrum tak společnost získala velkou podporu místních obyvatel i úřadů. Z bývalého truckyardu zmizely kamiony a vzniklo parkoviště, které vystačí pro všechny návštěvníky sportovního centra.

Sportovní centrum v Praze, Letňany

„Dlouho jsem měl v hlavě myšlenku na stavbu velkého sportovního centra, které bude spojovat lezení a další sporty. Nebylo ale jednoduché najít prostor, který by splňoval všechny požadavky, jako je dostatečně velká plocha a výška, přírodní denní světlo a dostupné parkování. Hala v Letňanech prošla výběrovým sítem. Následovalo dlouhé období tvorby nákresů, vizualizací a budování. Teď už zbývá doladit poslední detaily a na konci června otvíráme! V krásném moderním prostoru na návštěvníky čeká lezení s lanem, bouldering, gymnastika, parkour, workout a jóga,“ říká Jiří Oliva z Jungle Sport parku.

Trampolínový park, ninja dráhy s časomírou a mnoho dalšího

„Na děti i dospělé čeká v největším trampolínovém parku v České republice 17 různých atrakcí, jako je interaktivní vybíjená, pěnové jámy, bláznivý zametač, ninja dráhy s časomírou a mnoho dalšího. Jsme připraveni na oslavy narozenin, teambuildingy, a na léto pro děti chystáme i příměstský tábor,” říká Mário Kobida, jednatel společnosti JumpPark.

Alternativní využití průmyslových parků se u nás i v zahraničí těší čím dál větší oblibě. V P3 Prague Horní Počernice sídlí centrum virtuální reality Virtuplex, jehož srdcem je rozsáhlý klimatizovaný prostor bez jakýchkoliv překážek. U našich východních sousedů můžeme najít příklad v parku P3 Bratislava Airport, kde v někdejší průmyslové budově vzniklo muzeum s expozicí historických automobilů.

Pro vášnivé sportovce v pražských kancelářích má společnost P3 neopakovatelnou nabídku. V budově je stále k dispozici 1 000 m2 volných kancelářských ploch k pronájmu. Kdo chce mít možnost si z práce odskočit rovnou do lezeckého a trampolínového centra, by neměl váhat. Ostatním je centrum dostupné díky autobusové zastávce přímo před budovou nebo ze stanice metra Letňany, která leží pouhých 10 minut chůze od centra.

Zdroj: https://www.systemylogistiky.cz/

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.