Úvod > Novinky > První budova v Prologis Park Brno je pro zákazníky atraktivní

První budova v Prologis Park Brno je pro zákazníky atraktivní

10.11.2018 - Prologis, globální lídr v oblasti logistických nemovitostí , oznámil podpis tří nájemních smluv na více než polovinu plochy první nedávno dokončené spekulativní budovy v novém Prologis Park Brno.

stažený soubor

Jedná se o následující transakce:

  • 6 095 metrů čtverečních pro e-commerce společnost provozující specializované internetové obchody a byznys portály;

  • 4 653 metrů čtverečních pro Logflex CZ, dopravní a logistickou společnost, jež je stávajícím zákazníkem Prologis v Prologis Park Prague D1 East.

  • 5 003 metrů čtverečních pro globální kurýrní společnost

Brno je pro nás jednou z klíčových lokalit, kde omezené množství příležitostí k výstavbě a nízká míra neobsazenosti vedly v posledních dvou letech k významnému zvýšení cen nájmů. Otevření tohoto parku je skvělou příležitostí pro společnosti, které si chtějí zajistit vysoce kvalitní prostory v jedné z nejžádanějších oblastí regionu,“ řekla Kateřina Březinová, manažerka pronájmů Prologis pro Českou republiku.

V novém parku budou, po jeho dokončení, tři budovy o celkové rozloze 90 000 metrů čtverečních. Prologis Park Brno se nachází 10 kilometrů jižně od Brna. V lokalitě je vysoká poptávka po kvalitních udržitelných logistických nemovitostech s vynikajícím zákaznickým servisem, jaký všem svým zákazníkům nabízí společnost Prologis.

Park je optimálně situován, nachází se totiž přímo na dálnici D52 spojující Brno s Vídní. To z něj činí ideální distribuční uzel pro domácí i mezinárodní poskytovatele logistických služeb a výrobce v oblasti lehkého průmyslu. Pro ty je totiž důležitý snadný přístup na trhy na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku a v Polsku.

Prologis je s více než 1 milionem metrů čtverečních logistických a průmyslových ploch předním poskytovatelem distribučních nemovitostí v České republice.

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.