Úvod > Novinky > Sklady.cz – více než 700 skladových hal na jednom místě

Sklady.cz – více než 700 skladových hal na jednom místě

30.12.2021 - Sklady.cz – více než 700 skladových hal na jednom místě Optimální řešení skladových a logistických potřeb pro velké i začínající hráče přináší portál Sklady.cz. Firma spolupracuje s mezinárodními i českými developery a má detailní přehled o tom, co se na trhu děje. Zákazník tak může přehledně a na jednom místě vybírat ze 700 průmyslových nemovitostí – ať už se jedná se o haly určené k pronájmu či pořízení do vlastnictví. A to ve všech regionech Čech a Slovenska. Součástí databáze jsou také pozemky pro průmyslové využití.

 

Portál nabízí snad největší databázi průmyslových hal v Česku a na Slovensku od velikosti 500 do 100 tisíc metrů čtverečních, která u nás byla nebo bude postavena. Jde o haly kvality A, tzn. nejvyššího evropského standardu, a také haly kvality B – rekonstruované prostory na dobře dostupných místech, často uvnitř velkých měst, o které dnes roste zájem hlavně z řad provozovatelů e-shopů.

 

Pozemek pro výstavbu i malý prostor pro e-shop

Kromě pronájmů skladů zajišťuje portál také prodej a koupi pozemků pro průmyslovou výstavbu. Pozornost věnuje také on-line poptávkám po malých prostorách, tedy pod 500 metrů čtverečních nebo služby s malým paletovým kontem, které dokážou operátorky vyřídit kompletně telefonicky. Sklady.cz jsou od svého vzniku suverénní alternativou k velkým korporacím poskytující realitní servis globálním firmám.

 

Skladování i kompletní logistický servis

V exkluzivní spolupráci s logistickou firmou WELL PACK nabízí také návazné logistické sužby. Nájemce tak může kromě skladovacích prostor dostat vše na jednom místě – od paletizace, balení, dopravy až po kompletní outsourcing logistiky. Firma WELL PACK je navíc aktivní na řadě evropských trhů a zajišťuje logistiku na mezinárodní úrovni.

 

Postaveno na zkušenostech

Ředitelem portálu Sklady.cz je zkušený odborník Roman Kučera, který se v nemovitostech pohybuje od roku 1997. Řadu let pracoval v rezidenčním segmentu, od roku 2018 je ředitelem Sklady.cz.

V jeho rukách firma rozkvetla v prosperující společnost, která směle konkuruje nadnárodním realitním agenturám. Sklady.cz úspěšně expanduje a v prvním pololetí roku 2021 rozšířil svou působnost také na slovenský trh. Portál eviduje silnou poptávku po průmyslových prostorách a zdá se, že letošní rok pro něj bude opět rekordní.

Přes portál Sklady.cz dnes proběhne přes sto transakcí ročně, z nichž třetina jsou pronájmy pro velké firmy, kdy se stěhují investiční celky a smlouvy se běžně podepisují na 5, 10 či více let.

 

Zdroj: www.E15.cz

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.