Pozemek k prodeji - Kynšperk nad Ohří, 10 500 m²
Ev.č.: 01129

Layout
pozemek
mapka

Nabízíme Vám k prodeji průmyslový pozemek se stavbou, který se nachází v obci Zlatá u Kynšperka nad Ohří. Pozemek je situován na výborném místě u rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou, v blízkosti dálnice D6 (Karlovy Vary – vzdálené 28km, Sokolov – vzdálen 13km i Cheb – vzdálen 16 km). Hraniční přechod s Německem je vzdálen 28 km od místa.

K dispozici pozemek se stavbou:
- 5 000 m2

V územním plánu je areál označen jako smíšené výrobní plochy. Na pozemku se nachází objekt – zemědělská stavba před rekonstrukcí/demolicí. V areálu se nacházejí zpevněné plochy, které umožňují bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů. Ideální místo pro vytvoření výrobního areálu, skladovacích prostor. Na hranici pozemku se nachází trafo, přívod plynu a také požární nádrž. V areálu jsou rozvody vody a výhodou je také vlastní vodárna nedaleko areálu.

V těsné blízkosti lze sehnat i několik stovek pracovníků pro Váš budoucí podnik – ve vzdálenosti 1,5 km se nachází věznice s dozorem, kde je umožněno odsouzeným plnit pracovní úkoly. V blízkosti se nachází autobusová zastávka.

Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho makléře.
Neplatíte provizi.

Orientační cenainfo v RK
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaKynšperk nad Ohří
OkresSokolov
Plocha užitná10 500 m²
Výška stropu
Roman Kučera

V případě Vašeho zájmu kontaktujte makléře

Roman Kučera
+420 222 703 245
[email protected]

podobné nabídky

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.