Sklad k prodeji - KARLOVY VARY - OSTROV, 8 206 m²
Ev.č.: 02370

K.Vary Ostrov
Ostrov.
Ostrov
Ostrov vjezd
Areál K.Vary  - Ostrov (2)

Jako zajímavou investici Vám nabízíme k prodeji plně pronajatý areál včetně moderní výrobně/skladové haly. Areál se nachází v průmyslové zóně Ostrov 10km od K. Varů a cca 20km od německé hranice.

Areál je pronajatý dlouhodobými smlouvami se zahraničními firmami s inflační doložkou.

Nově vybudovaná výrobní a skladová hala o velikosti 3076 m2 podlahové plochy obsahuje 127m2 kancelářských prostor. Klimatizované kanceláře jsou v 1 a 2 nadzemním podlaží. Celkový pozemek areálu činí 8206 m2.

Areál je napojen na kanalizaci, plynovou a elektropřípojku, vodovod, internetové připojení, zabezpečen alarmem a kamerami s připojením na pult security. Kanceláře obsahují datové rozvody, osvětlení formou LED. Expediční část obsahuje 2 nakládací rampy s dynamickým můstkem, vrata pro vjezd do haly a 2 nákladová místa pro dodávky.
Velkou výhodou areálu je připojení na teplovod města Cheb, který má vytápění zajištěné na biomasu a je tudíž v současné době až o 60% levnější, než vytápění plynem.

Na našem portále najdete více než 700 skladových hal v ČR a na Slovensku. Rádi pro klienta zdarma zpracujeme aktuální přehled nabídek v požadované lokalitě a v rámci našeho zastoupení zajistíme pro klienta nevýhodnější podmínky nájmu.

V případě zájmu o tuto či jinou nemovitost nás neváhejte kontaktovat a zajistěte si prohlídku ještě dnes.

Orientační cenainfo v RK
KategorieSklady
LokalitaOstrov
OkresKarlovy Vary
Plocha užitná8 206 m²
Přístup do halyRampa, Přímý vjezd do haly
Výška stropu10 m
Roman Kučera

V případě Vašeho zájmu kontaktujte makléře

Roman Kučera
+420 222 703 245
[email protected]

podobné nabídky

Nenašli jste, co hledáte?

Zkuste změnit parametry vyhledávání nebo nás kontaktujte na +420 222 703 245.